Kontakt

Vaše osobe za kontakt na jednom mestu

Mi sebe ne smatramo samo isporučiocem kvalitetnih električnih pogonskih rešenja, već i partnerom u pouzdanoj podršci. Naš cilj je da vam tokom celog životnog ciklusa vaše mašine stavimo na raspolaganje optimalne servisne usluge. Uz pomoć kvalifikovanog razvojnog tima i integrisane proizvodnje dostižemo najviši nivo inovacija i fleksibilnosti. Naš cilj je da ispunimo očekivanja naših klijenata u pogledu kvaliteta naših proizvoda. Korist za klijenta je u središtu naših napora. Zadovoljni klijenti su potvrda našeg rada.

Vertriebssitz

Groschopp AG
Drives & More
Greefsallee 49
D 41747 Viersen

Tel: +49 (0) 2162 374 - 0
Fax: +49 (0) 2162 374 - 108

E-Mail: info@groschopp.de

Beratung / Support

Andre Coolen-Pearse
Tel: +49 (0) 2162 / 374 - 128
E-Mail: coolenpearse@groschopp.de

Carla Schmitz
Tel: +49 (0) 2162 / 374 - 129
E-Mail: schmitz@groschopp.de

Jürgen Dreier
Tel: +49 (0) 2162 / 374 - 113
E-Mail: dreier@groschopp.de

Marketing

Nabila Dewolfs
Tel.: +49 (0) 2162 / 374 - 125
E-Mail: dewolfs@groschopp.de

Applikation / Technische Beratung

Wolf Meyer
Tel.: +49 (0) 2162 374 - 127
E-Mail: meyer@groschopp.de

Christian Skaletz
Tel.: +49 (0) 2162 374 - 205
E-Mail: skaletz@groschopp.de
 

Qualitätsmanegement

Markus Lanischnik 
Tel.: +49 (0) 2162 374 - 256
E-Mail: lanischnik@groschopp.de